KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13462063
nr 1346 2063
Carl Petter Hallberg
(1809-1879), Sverige
Oljemålning, Carl Peter Hallberg (1809-1879), Sverige. Monogramsignerad. Olja på duk, 31x38cm
Carl Petter Hallberg, svensk konstnär född 1809, död 1879.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:38:55
Carl Petter Hallberg
Läs mer om Carl Petter Hallberg